Çekyat Yıkama

Ülkemizdeki pek çok evin içerisinde başköşede yer alan çekyatlar, çoğu aile tarafından hem rahat bir çözüm olduğu için, hem de kullanımı oldukça kolay olduğu için sıklıkla tercih edilmektedir. Ufak evlerde hayat kurtarıcı bir role sahip olan çekyatlar kıyafet, eşya depolamak için alt bölmeleri sayesinde ciddi bir yerden tasarruf sağlarlar. Bunun yanı sıra, yatılı misafir kabul etme sırasında yatağa ihtiyaç duymaksızın insanlara rahat ve konforlu bir uyku sağlamak için gerekli ortamı da fazlasıyla verirler. Oturma grubu içerisinde de kendisine hatırı sayılır bir yer elde eden çekyatlar, üç işlevi de bir arada sunması sebebiyle ev eşyaları içinde fiyat performans alanında oldukça ön sıralarda yer almaktadır.

Bu yoğun kullanıma bağlı olarak çekyatlarda tozlanma ve kirlenme, çay kahve gibi sıvıların ya da yağlı yemeklerin dökülmesi söz konusu olabilmektedir. Ayrıca kimi zaman istenmeyen kirler oldukça inatçı olabilmekte, eldeki imkanlarla yapılacak temizlik boşa çaba haline gelebilmektedir. Bunun yanı sıra, kir temizlenmiş görünse bile orada bir yerlerde kalabilmektedir, bu da çeşitli hijyen sorunlarını beraberinde getirebilmektedir.

Ankara Çağdaş Koltuk Yıkama, sizlere uygulanabilecek en iyi çekyat yıkama hizmetini sağlamak amacıyla, ekibi ve ekipmanlarıyla görevinin başındadır. Temizlik sırasında kullanılan makineler firma tarafından Karcher olarak belirlenmiştir ve Karcher, Alman menşeili bir marka olarak alanının en iyisidir, pek çok temizlik alanında (koltuk temizliği, ıslak alan temizliği gibi) kullanılan ürünleri üretmektedir. Bunun yanı sıra, çekyat yıkama hizmeti sırasında gerektiğinde kullanılan buharlı temizleme size lekelerin çıktığı, ancak kendisine ve kumaşına zarar verilmeyen bir mobilya vadetmektedir. Bu sayede mobilyalarınızın üzerinde ton farkı oluşmaz, hatta sadece lekelenen bölgeye değil, çekyatınızın tümüne dair, genel bir yıkama hizmeti almış olursunuz. Tamamen yıkama işlemine tabi tutulan çekyatlarda kumaş üzerinde ilk başta fark edemediğiniz kirlerin de buharla kolayca çıkarılabileceği, firmanın yıllardır sürdürmekte olduğu işlemlerden edindiği tecrübeyle sabittir.

İster yaşanan bir kaza sonrasında çekyat yıkama hizmeti alın, ister düzenli olarak tam kapasiteli bir yıkama işlemi talep edin, Ankara Çağdaş Koltuk Yıkama size istediğiniz hizmet kalitesini fazlasıyla sunacaktır.

Mesaj Yaz